Mean Well ELG-240-54B ~ LED tápegység, CV+CC; 240.3W; 54VDC
Állapot Új
Mean Well ELG-240-54B ~ LED tápegység, CV+CC; teljesítmény 240.3W; kimeneti feszültség 54VDC; kimeneti áram 4.45A; tápfeszültség 100...305VAC, 142...431VDC; méretek 244x71x37.5mm; súly 1.05kg