Mean Well GE24I24-P1J ~ Mains Power Supply; 24W; 24VDC
Állapot Új
MeanWell GE24I24-P1J ~ 24 W; Output Voltage 24 VDC; Output Current 1 A; Output Connector Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC, 135...370 VDC; 81x43x40.5 mm