Mean Well GP25B13A-R1B ~ Hálózati tápegység; 28.1W; 5VDC
Állapot Új
MeanWell GP25B13A-R1B ~ teljesítmény 28.1W; kimeneti feszültség 5VDC; kimeneti áram 2.5A; kimeneti feszültség2 12VDC; kimeneti áram2 1.2A; kimeneti feszültség3 -5VDC; kimeneti áram3 0.3A; kimeneti csatlakozó fajtája DIN 5pin; tápfeszültség 90...264VAC, 135...370VDC; külső méretek 107.5x67x36mm