Mean Well GP50A13D-R1B ~ Hálózati tápegység; 50W; 5VDC
Állapot Új
MeanWell GP50A13D-R1B ~ teljesítmény 50W; kimeneti feszültség 5VDC; kimeneti áram 4A; kimeneti feszültség2 12VDC; kimeneti áram2 2A; kimeneti feszültség3 -12VDC; kimeneti áram3 0.5A; kimeneti csatlakozó fajtája DIN 5pin; tápfeszültség 90...264VAC, 135...370VDC; külső méretek 43x75.5x146mm