Mean Well GS18A12-P1J ~ Mains Power Supply; 18W; 12VDC
Állapot Új
MeanWell GS18A12-P1J ~ 18 W; Output Voltage 12 VDC; Output Current 1.5 A; Output Connector Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC, 135...370 VDC; 93x54x36 mm