Mean Well GS18E09-P1J ~ Main Power Supply; 18W; 9VDC
Állapot Új
MeanWell GS18E09-P1J ~ 18 W; Output Voltage 9 VDC; Output Current 2 A; Output Connector Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC, 135...370 VDC; 79x54x33 mm