Mean Well GSM120A48-R7B ~ Hálózati tápegység; 120W, 48VDC
Állapot Új
MeanWell GSM120A48-R7B ~ teljesítmény 120W; kimeneti feszültség 48VDC; kimeneti áram 2.5A; kimeneti csatlakozó fajtája DIN 4pin; tápfeszültség 80...264 VAC, 113...370 VDC; külső méretek 167x67x35mm