Mean Well GSM160A15-R7B ~ Hálózati tápegység; 144W, 15VDC
Állapot Új
MeanWell GSM160A15-R7B ~ teljesítmény 144W; kimeneti feszültség 15VDC; kimeneti áram 9.6A; kimeneti csatlakozó fajtája DIN 4pin; tápfeszültség 80...264 VAC, 113...370 VDC; külső méretek 175x72x35mm