Mean Well GSM18B15-P1J ~ Mains Power Supply; 18W; 15VDC
Állapot Új
MeanWell GSM18B15-P1J ~ 18 W; Output Voltage 15 VDC; Output Current 1.2 A; Output Connector Type 5.5/2.1; Supply Voltage 80...264 VAC, 113...370 VDC; 79x54x33 mm