Mean Well GSM18B18-P1J ~ Mains Power Supply; 18W; 18VDC
Állapot Új
MeanWell GSM18B18-P1J ~ 18 W; Output Voltage 18 VDC; Output Current 1 A; Output Connector Type 5.5/2.1; Supply Voltage 80...264 VAC, 113...370 VDC; 79x54x33 mm