Mean Well GSM18B48-P1J ~ Mains Power Supply; 18W; 48VDC
Állapot Új
MeanWell GSM18B48-P1J ~ 18 W; Output Voltage 48 VDC; Output Current 0.375 A; Output Connection Tpye 5.5/2.1; Supply Voltage 80...264 VAC, 113...370 VDC; 79x54x33 mm