Mean Well GSM36E24-P1J ~ Mains Power Supply; 36W; 24VDC
Állapot Új
MeanWell GSM36E24-P1J ~ 36 W; Output Voltage 24 VDC; Output Current 1.5 A; Output Connection Type 5.5/2.1; Supply Voltage 80...264 VAC, 113...370 VDC; 79x54x33 mm