Mean Well GSM40A12-P1J ~ Mains Power Supply; 40W; 12VDC
Állapot Új
MeanWell GSM40A12-P1J ~ 40 W; Output Voltage 12 VDC; Output Current 3.34 A; Output Connect Type 5.5/2.1; Supply Voltage 80...264 VAC, 113...370 VDC; 125x50x31.5mm