Mean Well GST18A48-P1J ~ Mains Power Supply; 18W; 48VDC
Állapot Új
MeanWell GST18A48-P1J ~ 18 W; Output Voltage 48 VDC; Output Current 0.375 A; Output Connection Type 5.5/2.1; Supply Voltage 85...264 VAC; 93x54x36 mm