Mean Well GST220A24-R7B ~ Mains Power Supply; 221W; 24VDC
Állapot Új
MeanWell GST220A24-R7B ~ 221 W; Output Voltage 24 VDC; Output Current 9.2 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 210x85x46 mm