Mean Well GST25A18-P1J ~ Mains Power Supply; 25W; 18VDC
Állapot Új
MeanWell GST25A18-P1J ~ 25 W; Output Voltage 18 VDC; Output Current 1.38 A; Output Connection Type 5.5/2.1; Supply Voltage 85...264 VAC; 93x54x36 mm