Mean Well GST40A07-P1J ~ Mains Power Supply; 40W; 7.5VDC
Állapot Új
MeanWell GST40A07-P1J ~ 40 W; Output Voltage 7.5 VDC; Output Current 5.34 A; Output Connection Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC, 127...370 VDC; 125x50x31.5 mm