Mean Well GST40A12-P1J ~ Mains Power Supply; 40W; 12VDC
Állapot Új
MeanWell GST40A12-P1J ~ 40 W; Output Voltage 12 VDC; Output Connection 3.34 A; Output Connection Tpye 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC, 127...370 VDC; 125x50x31.5 mm