Mean Well GST60A48-P1J ~ Mains Power Supply; 60W; 48VDC
Állapot Új
MeanWell GST60A48-P1J ~ 60 W; Output Voltage 48 VDC; Output Current 1.25 A; Output Connector Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC, 135...370 VDC; 125x50x31.5 mm