Mean Well GST90A12-P1M ~ Mains Power Supply; 80W; 12VDC
Állapot Új
MeanWell GST90A12-P1M ~ 80 W; Output Voltage 12 VDC; Output Current 6.67 A; Output Connector Type 5.5/2.5; Supply Voltage 90...264 VAC, 127...370 VDC; 145x60x32 mm