Mean Well GST90A19-P1M ~ Mains Power Supply; 90W; 19VDC
Állapot Új
MeanWell GST90A19-P1M ~ 90 W; Output Voltage 19 VDC; Output Current 4.74 A; Output Connector Type 5.5/2.5; Supply Voltage 90...264 VAC, 127...370 VDC; 145x60x32 mm