Mean Well HLG-480H-42B ~ LED tápegység, CV+CC; 480W; 42VDC
Állapot Új
Mean Well HLG-480H-42B ~ LED tápegység, CV+CC; teljesítmény 480W; kimeneti feszültség 42VDC; kimeneti áram 11.4A; tápfeszültség 90...305VAC, 127...431VDC; méretek 262x125x43.8mm; súly 2.8kg