Mean Well HLN-60H-30B ~ LED Power Supply; 60W; 30VDC
Állapot Új
MeanWell HLN-60H-30B ~ 60 W; kimeneti feszültség 30 VDC, 27...33 VDC; kimeneti áram 2 A; tápfeszültség 90...305 VAC, 127...431 VDC; külső méretek 161x61.5x35 mm