Mean Well HRP-200-12 ~ Built-in Power Supply; 200.4W; 12VDC
Állapot Új
MeanWell HRP-200-12 ~ 200.4 W; Output Voltage 12 VDC, 10.2...13.8 VDC; Output Current 16.7 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 199x98x38 mm