Mean Well HRPG-200-48 ~ Built-in Power Supply; 206.4W; 48VDC
Állapot Új
MeanWell HRPG-200-48 ~ 206.4 W; Output Voltage 48 VDC, 40.8...55.2 VDC; Output Current 4.3 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 199x98x38 mm