Mean Well HRPG-300-5 ~ Built-in Power Supply; 300W; 5VDC
Állapot Új
MeanWell HRPG-300-5 ~ 300 W; Output Voltage 5 VDC, 4.3...5.8 VDC; Output Current 60 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 199x105x41 mm