Mean Well HRPG-600-12 ~ Built-in Power Supply; 636W; 12VDC
Állapot Új
MeanWell HRPG-600-12 ~ 636 W; Output Voltage 12 VDC, 10.2...13.8 VDC; Output Current 53 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 218x105x63.5 mm