Mean Well HRPG-600-24 ~ Built-in Power Supply; 648W; 24VDC
Állapot Új
MeanWell HRPG-600-24 ~ 648 W; Output Voltage 24 VDC, 21.6...28.8 VDC; Output Current 27 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 218x105x63.5 mm