Mean Well IRM-03-3.3S ~ Built-in Power Supply; 3W; 3.3VDC
Állapot Új
MeanWell IRM-03-3.3S ~ 3 W; Output Voltage 3.3 VDC; Output Current 0.9 A; Supply Voltage 85...305 VAC; 37x24x16 mm