Mean Well IRM-30-48ST ~ Built-in Power Supply; 30.2W; 48VDC
Állapot Új
MeanWell IRM-30-48ST ~ 30.2 W; Output Voltage 48 VDC; Output Current 0.63 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 91x39.5x28.5 mm