Mean Well IRM-45-24ST ~ Built-in Power Supply; 45.6W; 24VDC
Állapot Új
MeanWell IRM-45-24ST ~ 45.6 W; Output Voltage 24 VDC; Output Current 1.9 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 109x52x33.5 mm