Mean Well IRM-60-12ST ~ Built-in Power Supply; 60W; 12VDC
Cikkszám IRM-60-12ST
Állapot Új
MeanWell IRM-60-12ST ~ 60 W; Output Voltage 12 VDC; Output Current 5 A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 109x52x33.5 mm