Mean Well IRM-60-24ST ~ Built-in Power Supply; 60W; 24VDC
Állapot Új
MeanWell IRM-60-24ST ~ 60 W; Output Voltage 24 VDC; Output Current 2.5A; Supply Voltage 85...264 VAC, 120...370 VDC; 109x52x33.5 mm