Mean Well LPF-60D-36 ~ LED Power Supply; 60.12W; 36VDC
Állapot Új
MeanWell LPF-60D-36 ~ 60.12 W; Output Voltage 36 VDC; Output Current 1.67 A; Supply Voltage 90...305 VAC, 127...431 VDC; Dimensions 43x162.5x32 mm