Mean Well MPM-30-48ST ~ Built-in Power Supply; 30W; 48VDC
Állapot Új
MeanWell MPM-30-48ST ~ Built-in Power Supply; power 30W; output voltage 48VDC; size 91x39.5x28.5mm; output current 630mA; supply voltage 80...264VAC; weight 120gr