MEAN WELL SD-1000L-24 ~ Input 19...72V –› Output 24VDC
Állapot Új
MeanWell SD-1000L-24
Characteristics
– Power: 960 W
– Input Voltage: 19...72 V
– Output Voltage: 24 VDC
– Output Current: 40 A
– Dimensions: 295x127x41 mm