Mean Well SGA12E05-USB ~ Mains Power Supply; 12W; 5VDC
Állapot Új
MeanWell SGA12E05-USB ~ 12 W; Output Voltage 5 VDC; Output Current 2.4 A; Output Voltage Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC; 62.2x27.4x39.5 mm