Mean Well SGA18E09-P1J ~ Mains Power Supply; 18W; 9VDC
Állapot Új
MeanWell SGA18E09-P1J ~ 18 W; Output Voltage 9 VDC; Output Current 2 A; Output Connection Type 5.5/2.1; Supply Voltage 90...264 VAC; 75.5x32x47.5 mm