Mean Well HRP-100-48 ~ Beépíthető tápegység, 105.6W, 48VDC
Állapot Új
MeanWell HRP-100-48
Adatok:
-teljesítmény: 105.6 W;
-kimeneti feszültség 48 VDC, 45.6...55.2 VDC;
-kimeneti áram 2.2 A;
-tápfeszültség 85...264 VAC,120...370 VDC;
-külső méretek 159x97x38 mm