Mean Well HRP-300-7.5 ~ Beépíthető tápegység, 300W, 7.5VDC
Állapot Új
MeanWell HRP-300-7.5
Adatok:
-teljesítmény: 300 W;
-kimeneti feszültség 7.5 VDC, 6.8...9 VDC;
-kimeneti áram 40 A;
-tápfeszültség 85...264 VAC, 120...370 VDC;
-külső méretek 199x105x41 mm