Mean Well MSP-100-15 ~ Beépíthető tápegység, 105W, 15VDC
Állapot Új
MeanWell MSP-100-15
Adatok:
-teljesítmény: 105 W;
-kimeneti feszültség 15 VDC, 14.25...18 VDC;
-kimeneti áram 7 A;
-tápfeszültség 85...264 VAC, 120...370 VDC;
-külső méretek 159x97x38 mm