Mean Well MSP-300-36 ~ Beépíthető tápegység, 324W, 36VDC
Állapot Új
MeanWell MSP-300-36
Adatok:
-teljesítmény: 324 W;
-kimeneti feszültség 36 VDC, 28.8...39.6 VDC;
-kimeneti áram 9 A;
-tápfeszültség 85...264 VAC, 120...370 VDC;
-külső méretek 199x105x41 mm