Mean Well MSP-450-3.3 ~ Beépíthető tápegység, 297W, 3.3VDC
Állapot Új
MeanWell MSP-450-3.3
Adatok:
-teljesítmény: 297 W;
-kimeneti feszültség 3.3 VDC, 2.8...3.8 VDC;
-kimeneti áram 90 A;
-tápfeszültség 85...264 VAC, 120...370 VDC;
-külső méretek 218x105x41 mm