Mean Well PSP-600-13.5 ~ Beépíthető tápegység, 600W, 13.5VDC
Állapot Új
MeanWell PSP-600-13.5
Adatok:
-teljesítmény 600 W;
-kimeneti feszültség 13.5 VDC, 12...15 VDC;
-kimeneti áram 44.4 A;
-tápfeszültség 88...264 VAC, 124...370 VDC;
-külső méretek 170x120x93 mm