Mean Well PSP-600-27 ~ Beépíthető tápegység, 600W, 27VDC
Állapot Új
MeanWell PSP-600-27
Adatok:
-teljesítmény 600 W;
-kimeneti feszültség 27 VDC, 24...30 VDC;
-kimeneti áram 22.2 A;
-tápfeszültség 88...264 VAC, 124...370 VDC;
-külső méretek 170x120x93 mm