Mean Well RCP-1000-48 ~ Beépíthető tápegység, 1008W, 48VDC
Állapot Új
MeanWell RCP-1000-48
Adatok:
-teljesítmény: 1008 W;
-kimeneti feszültség 48 VDC, 46.3...49.7 VDC;
-kimeneti áram 21 A;
-tápfeszültség 90...264 VAC, 127...370 VDC;
-külső méretek 295x127x41 mm