Mean Well RSP-1000-27 ~ Beépíthető tápegység, 999W, 27VDC
Állapot Új
MeanWell RSP-1000-27
Adatok:
-teljesítmény~ 999 W;
-kimeneti feszültség 27 VDC, 24...30 VDC;
-kimeneti áram 37 A;
-tápfeszültség 90...264 VAC,127...370 VDC;
-külső méretek 295x127x41 mm