Mean Well RSP-100-48 ~ Beépíthető tápegység, 100.8W, 48VDC
Állapot Új
MeanWell RSP-100-48
Adatok:
-teljesítmény~ 100.8 W;
-kimeneti feszültség 48 VDC, 45.6...52.8 VDC;
-kimeneti áram 2.1 A;
-tápfeszültség 85...264 VAC, 120...370 VDC;
-külső méretek 178x99x30 mm