Mean Well RSP-200-27 ~ Beépíthető tápegység, 202.5W, 27VDC
Állapot Új
MeanWell RSP-200-27
Adatok:
-teljesítmény 202.5 W;
-kimeneti feszültség 27 VDC, 26...31.5 VDC;
-kimeneti áram 7.5 A;
-tápfeszültség 88...264 VAC, 124...370 VDC;
-külső méretek 215x115x30 mm