Mean Well RSP-3000-24 ~ Beépíthető tápegység, 3000W, 24VDC
Állapot Új
MeanWell RSP-3000-24
Adatok:
-teljesítmény 3000 W;
-kimeneti feszültség 24 VDC, 22...28 VDC;
-kimeneti áram 125 A;
-tápfeszültség 180...264 VAC, 254...370 VDC;
-külső méretek 278x177.8x63.5 mm